Ilustrační pozadí
Skrytí/zobrazení obrázku na pozadí

Fotogalerie


Taneční prostory

Kde učíme

Zobrazit náhled

Ročníky

2. ročník
Seznam členů (2010-2012): Fadrhoncová Hana,Hornová Adéla,Hauerová Jana,Háková Eliška,Kovářová Helena,Kusalová Karolína,Kašparová Kateřina, Musilová Jitka,Nováková Dorota,Preislerová Josefína,Tichá Magdaléna,Žabka Antonín,Zoubková Šárka,Zaoralová Adriana

Zobrazit náhled

3. ročník
Seznam členů (2008-2012): Čapková Mariana,Dakhil Aischa,Foldová Karolína,Gembecová Eliška,Grosová Kessiaana,Hofrichterová Eliška, Koláčková Magdaléna,Mencová Karolína,Petrtýlová Lucie,Popelková Lucie,Smetanová Markéta,Škubníková Rozálie,Zelinková Štěpánka

Zobrazit náhled

4. ročník
Seznam členů (2008-2012): Bláhová Stela,Jindrová Amálka,Jiskra Jakub,Lang Jan,Lubasová Pavlína,Maršálková Vendula, Nováková Marie,Procházka Luboš,Židlíková Viktorie

Zobrazit náhled

5. ročník
Seznam členů (2007-2012): Endlerová Markéta,Háková Anna,Kantorová Libuše,Loudová Eva,Mazánková Vendula,Pohanková Anežka, Ryplová Kateřina,Tůnová Dalila,Tůnová Valerie

Zobrazit náhled

6. ročník
Seznam členů (2006-2012): Bláhová Ema,Dědečková Eliška,Dvořáková Barbora,Fejková Diana,Fialová Tereza,Hozáková Veronika, Hollmannová Anna,Kantorová Karolína,Lamačová Sára,Malá Tereza,Nováková Karolína,Sovtanová Angelika,Vokálová Markéta

Zobrazit náhled

Soubory

Soubor A
Seznam členů (1998-2006): Andrišová Petra DiS.,Adlerová Nina,Borufková Lenka,Mudr. Holá Jana,Hořejšová Kateřina,Jánovová Lenka DiS.,Karelová Šárka, Krupa Jan,Málová Andrea,Paldusová Veronika,Mgr. Procházková Marie,Mgr. Ptáčková Martina,MgA. Rellichová Magdaléna,Rulcová Veronika,Sedláčková Ludmila, Bc. Svobodová Hana,Schugarová Gabriela,Válková Anna,Zolotarová Jana

Zobrazit náhled

Soubor B
Seznam členů (1998-2012): Benháková Anna,Boháčková Barbora,Eršilová Eva,Honcová Kateřina,Jandáčová Nikola,Karelová Michaela, Knotková Veronika,Kocourková Monika,Kadlecová Rosette,Lejsková Aneta,Matoušková Kateřina,Málová Andrea,Paldusová Kateřina,Suchánková Ludmila, Suchánková Anežka,Strnadová Anna,Šilhánová Veronika,Pacltová Žaneta,Ryplová Martina,Válková Anna,Veseloušová Veronika,Velclová Andrea,Verešová Pavlína

Zobrazit náhled

Soubor C
Seznam členů (2000-2012): Bláhová Anna,Ficzová Michaela,Ficzová Nikola,Fialová Klára,Grosová Rebecca,Herderová Marie,Hauerová Lenka,Hrdinová Karolína, Herkommerová Hana,Hollmannová Julie,Kourková Kateřina,Konečná Sandra,Lejsková Pavla,Matoušová Lucie,Pešková Martina,Šikolová Tereza

Zobrazit náhled

Soubor D
Seznam členů (2000-2012): Caklová Natálie,Bastlová Nikita,Feistauerová Klára,Grosová Ráchel,Hofrichteerová Tereza,Jandáčová Veronika,Karbanová Martina, Muller Jakub,Ouhrabková Eliška,Naarová Klára,Movotná Kristýna,Mocková Adéla,Řezáčová Karolína,Stuchlíková Kasteřina,Šikolová Tereza,Šikolová Zuzana, Šimůnková Natálie,Vacková Natálie,Zelinková Kateřina

Zobrazit náhled

Soustředění

Soustředění na Kristiánově
1998-2009

Zobrazit náhled

Činnost TS, semináře, přehlídky a festivaly se konají za finančního přispění Magistrátu statutárního města Jablonec nad Nisou, Města Rychnov u Jablonce nad Nisou, Krajského úřadu Libereckého kraje a Ministerstva kultury ČR.
copyright © 2011 – TS Magdaléna / design © 2011 - David Matura