Činnost TS, semináře, přehlídky a festivaly se konají za finančního přispění Magistrátu statutárního města Jablonec nad Nisou, Města Rychnov u Jablonce nad Nisou, Krajského úřadu Libereckého kraje a Ministerstva kultury ČR.

© 2023 by TAPS MAGDALENA. VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Please reload

Nejnovější příspěvky

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Nejlepší příspěvky

Výjmečné výsledky práce studia

June 12, 2018

Vážení přátelé tance,

v neděli 20.5. 2018 jsme se vrátili z Celostátní přehlídky dětského scénického tance v Kutné Hoře. Jde o prestižní akci Ministerstva kultury, která letos slavila 50. výročí od první přehlídky. Za Liberecký kraj se účastnily tři choreografie, dvě Ludmily Rellichové a jedna Magdalény Pupík Rellichové, které postoupily z postupové přehlídky pro Liberecký kraj Tanec srdcem 2018.

 

Za dlouhodobé výsledky v oblasti dětské taneční výchovy zde dostala Ludmila Rellichová zvláštní cenu při příležitosti padesáti let od konání první celostátní oborové přehlídky dětského scénického tance

 

 

ZA MIMOŘÁDNOU PEDAGOGICKOU PRÁCI, TANEČNÍ TVORBU A DLOUHODOBÉ VÝRAZNÉ VÝSLEDKY V OBLASTI TVOŘIVÉ TANEČNÍ VÝCHOVY DĚTÍ

 

V letošním roce také TaPS získalo tři nominace ze dvou celostátních přehlídek na největší mezioborovou divadelní přehlídku Jiráskův Hronov.

 

Tyto mimořádné výsledky v oblasti tance a divadla a jejich ocenění nás moc těší a jsme rádi, že se s nimi můžeme takto reprezentoat naše město, jablonecko, liberecký kraj.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Následujte nás

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Hledání podle štítků
Please reload

Archiv
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square