Výjmečné výsledky práce studia


Vážení přátelé tance,

v neděli 20.5. 2018 jsme se vrátili z Celostátní přehlídky dětského scénického tance v Kutné Hoře. Jde o prestižní akci Ministerstva kultury, která letos slavila 50. výročí od první přehlídky. Za Liberecký kraj se účastnily tři choreografie, dvě Ludmily Rellichové a jedna Magdalény Pupík Rellichové, které postoupily z postupové přehlídky pro Liberecký kraj Tanec srdcem 2018.

Za dlouhodobé výsledky v oblasti dětské taneční výchovy zde dostala Ludmila Rellichová zvláštní cenu při příležitosti padesáti let od konání první celostátní oborové přehlídky dětského scénického tance

ZA MIMOŘÁDNOU PEDAGOGICKOU PRÁCI, TANEČNÍ TVORBU A DLOUHODOBÉ VÝRAZNÉ VÝSLEDKY V OBLASTI TVOŘIVÉ TANEČNÍ VÝCHOVY DĚTÍ

V letošním roce také TaPS získalo tři nominace ze dvou celostátních přehlídek na největší mezioborovou divadelní přehlídku Jiráskův Hronov.

Tyto mimořádné výsledky v oblasti tance a divadla a jejich ocenění nás moc těší a jsme rádi, že se s nimi můžeme takto reprezentoat naše město, jablonecko, liberecký kraj.


Nejlepší příspěvky
Příspěvky se připravují
Zůstaňte s námi...
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
Zatím žádné tagy
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Činnost TS, semináře, přehlídky a festivaly se konají za finančního přispění Magistrátu statutárního města Jablonec nad Nisou, Města Rychnov u Jablonce nad Nisou, Krajského úřadu Libereckého kraje a Ministerstva kultury ČR.

  • White Facebook Icon
  • White Pinterest Icon
  • White Instagram Icon

© 2023 by TAPS MAGDALENA. VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA